10 червня 2022 року об 11.20 старшим викладачем кафедри теорії і методики початкової освіти Зенченко Тетяною Федорівною буде проведено відкриту лекцію на тему «Академічна доброчесність у науковій українській мові»

в межах курсу «Культура наукової української мови».

Заняття відбудеться за допомогою платформи Zoom.

Ідентифікатор конференції: 83207276036

Код доступу 2022

Щиро запрошуємо до відвідування!

P90424 14252023-24 березня в рамках загальноуніверситетської ЗВІТНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ І НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» на факультеті початкової освіти відбулися пленарне та секційні засідання.

На пленарному засіданні було презентовано наукові доповіді докторантів, аспірантів, магістрантів, а також доповіді керівників наукових гуртків і проблемних груп. Найкращими виступами у ході конференції було визначено доповіді аспірантів Бикової Т.Б. (наук. кер. – канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки та менеджменту освіти Іващенко М.В.), Біліченко Т.М. (наук. кер. – канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки та менеджменту освіти Зінченко В.П.), Плугіної А.П. і Голубенко С.М. (наук. кер. – д-р пед. наук, проф., зав. кафедри педагогіки та психології Бірюк Л.Я.).

Детальніше...

yarmarkaaaЗапрошуємо всіх бажаючих 25 січня завітати до нас на факультет в навчальний корпус №1 на благодійний ярмарок.

На вас чекає смачна випічка,солодкі цукерки,гарячий чай та кава.

vechirФакультет початкової освіти запрошує всіх бажаючих на театралізовану музичну виставу " З Різдвом ,або таємні агенти Нового року"
яка відбудеться 16 січня об 11:00 в навчальному корпусі №1.
На Вас чекають новорічні розваги, яскраві народні характери, безліч пісень, танців та гумору.
 

Психолого-педагогічні:

Сприйняття відео послідовності (логіка)

Естетичність

Динамічність

Детальніше...

1339924616 no strings attached4Якщо ви ще самотні і не знайшли свою половинку, то вам точно треба було завітати до нас на «Speed datіng». Організатори заходу приклали багато зусиль для того,щоб молоді люди поспілкувались між собою в неформальній обстановці та відчули нові емоції та почуття. Молодь дуже активно и заохоче взяла участь в експрес-побаченні. Пара,чиї серця почали битись в унісон після першої зустрічі отримала білети на кіно.

01022016Вітаємо студетнів і викладачів з початком навчального семестру ! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у навчанні, натхнення, наполегливості у досягненні мети.

Сьогодні вся педагогічна спільнота бере активну участь в обговоренні проекту «Концепції розвитку освіти в Україні на 2015-2020 рр.» та проекту «Концепції початкової освіти». Ці документи є стратегічними в реформаційних змінах і окресленні корекційних шляхів освітянської сфери. Тому педагогічні працівники факультету початкової освіти Глухівського НПУ імені Олександра Довженка і вчителі початкових класів міста Глухова та району не залишились осторонь і долучились до цього процесу.

Детальніше...