Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

Шановні молоді вчені,
панове докторанти, аспіранти, магістранти і студенти !

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка запрошує Вас до участі у Всеукраїнській конференції молодих учених і студентів «Глухів музичний: земля Березовського і Бортнянського», приуроченій пам’ятним датам від дня народження Максима Березовського та Дмитра Бортнянського.
Конференція відбудеться 25-26 лютого 2016 року.

Потужні вітчизняні музичні витоки потребують поглибленого вивчення. Завдання форуму молодих науковців полягає у приверненні уваги до історичної спадщини, осмисленні національних традицій в контексті розвитку європейської культури, виявленні ролі особистості в цих процесах, усвідомленні значення творчості Д. Бортнянського та М. Березовського для українського та європейського мистецтва.
У рамках роботи конференції запрошуємо музичні колективи та окремих виконавців до виступів з творами Д. Бортнянського та М. Березовського.
Старовинне місто Глухів радо ознайомить гостей зі своєю багаторічною культурою та численними історичними пам’ятками. Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, який нещодавно перегорнув 140-річну сторінку свого заснування, розкриє панораму сучасного студентського життя.
Співорганізаторами конференції є Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського, Одеська національна музична академія ім. А. В. Нежданової, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, Глухівська міська рада, Глухівська школа мистецтв ім. М. Березовського.

Напрями роботи конференції:
- місто як носій історичної та культурної спадщини;
- роль особистості у часопросторі міста;
- Глухів в історії XVIII-XXI століть;
- творчість Д. С. Бортнянського, М. С. Березовського та їх сучасників в об’єктиві наукових досліджень;
- музичний ландшафт України: композиторська творчість та виконавство;
- духовна музика в контексті європейської музичної культури.
Оргвнесок для участі у конференції складає 35 грн. (кожному видається програма та сертифікат учасника конференції).
Заповнену заявку за зразком (зразок додається) та інформацію про оплату оргвнеску необхідно до 20 лютого 2016 року надіслати на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приїжджі забезпечуються житлом (гуртожиток) за власний рахунок.

Матеріали конференції будуть опубліковані у Третьому випуску збірника студентських наукових праць факультету початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка «Наші перші кроки до наукового сходження». Обсяг статті 3-8 сторінок (вимоги до написання додаються). Строк подачі статей до 20 березня 2016 року. Вартість однієї сторінки публікації – 20 грн.
За наявності достатньої кількості статей від музикознавців, можливий друк у науковому фаховому виданні за спеціальністю «мистецтвознавство». Строк подачі до 1 квітня 2016 р.

Реквізити для оплати: Приватбанк 4149-6258-0413-0183 отримувач Благосмислов Олександр Сергійович. Призначення платежу: «оргвнесок для участі у конференції» (або «за публікацію статті»), Прізвище та ініціали учасника (або автора статті). Інформацію про оплату просимо відразу повідомляти на е-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація: 0967907253 (Голяка Геннадій Петрович)
0665139777 (Благосмислов Олександр Сергійович).

Групи для обговорення теми : https://www.facebook.com/groups/1392654181036090/
https://vk.com/public109624793

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru