Моє чарівне місто - одне з найдавніших міст України, багатовіковій історії якого може позаздрити чимало обласних і районних центрів, розкинулося на високому мальовничому плато, підперезаному рікою Сула та її притокою Великим Роменом.

 

Что такое семья?

Семья – это счастье, любовь и удача,

Семья – это летом поездки на дачу.

Семья – это праздник, семейные даты,

Подарки, покупки, приятные траты.

Рождение детей, первый шаг, первый лепет,

Мечты о хорошем, волнение и трепет.

Семья – это труд, друг о друге забота,

Семья – это много домашней работы.

Семья – это важно!

Семья – это сложно!

Но счастливо жить одному невозможно!

Всегда будьте вместе, любовь берегите,

Обиды и ссоры подальше гоните,

Хочу, чтоб про нас говорили друзья:

Какая хорошая Ваша семья!

 

Надзвичайно мальовничі краєвиди мого рідного Кіровограда, розташуваного на узбережжі річки Інгул, вкритого буйною зеленню, не залишать байдужим нікого з гостей міста. Сьогодні Кіровоград є не лише промисловим, а й одним з кращих історико –культурних центрів України. Це надзвичайно прекрасне і неповторне місто з великою кількістю парків та скверів, пам’яток архітектури та культури. Насьогодні у промисловому комплексі Кіровограда працюють більше 70 підприємств.

Детальніше...

 

Кожна людина є частиною природи.Відео демонструє красу природи,її поетичність.

 

ГНПУ-Глухівський Національний Педагогічний Університет ім. Олександра Довженка.
Найгарніший і найкрасивіший Університет у світі.
Навчально-матеріальна база закладу нараховує 7 навчальних корпусів, три з яких є пам'ятками історії та архітектури і входять до складу історико-культурного заповідника міста Глухова, гуртожиток.

 

Глухів – Одне із тих міст, яке є для мене рідною зоною комфорту. Переповнене усім тим, що зігріває душу.Глухів – одне з найстаріших міст України. Бо це мiсто зi своею історiею, це столиця Вiйська Запорозького. Воно вабидь своїми старовинними архітеркутними спорудами, такі як Київська брама, Анастасіївська церква, Миколаївська церква, будинок повітового земства та міської думи, в якому зараз розташовано ППК ГНПУ, Глухівський університет є одним з найстаріших педагогічних вищих навчальних закладів України і по праву вважається справжньою перлиною Сумщини та невід'ємною частиною освітянської системи держави, на місці сучасної митниці знаходилась Генеральна військова канцелярія.

Детальніше...

 

Моє улюблене хобі- це танці.
Скільки я себе пам'ятаю,мені завжди подобалося танцювати. Навіть коли я була маленькою, я завжди танцювала, тільки почувши музику. У дитячому саду мені дуже подобалося виступати на різних концертах і святах. В школі у нас теж були уроки танців.

Детальніше...

 

У кожної людини, крім рідної країни, є ще мала Батьківщина. Це місто або село, в якому ти народився, твоя вулиця, дім — все те, що таке близьке серцю.

Детальніше...

 

Кожний студент, який поступив до вищого закладу хоче познайомитися зі своїм городом Глухов.

От я пішла ознайомлюватися.

 

Місто Глухів невеликий районний центр в Сумській області є одним із найдавніших міст України. І хоча зараз Глухів не користується підвищеною популярністю серед туристів, тут є на що подивитися.

 

В нашому житті все пов’язане між собою. Які ж зміни відбуваються весь цей час? Які емоції ми відчуваємо? Які прекрасні моменти містять в собі різні часові періоди? Відповіді на всі ці питання ви дізнаєтесь після перегляду фільму.