Це відео про моє рідне місто Шостка. У цьому місті я народилася і провела дитинство. У відео ви можете побачити школу №11. Це моя школа у якій я навчалася з 1 по 11 клас. Ще це відео може слугувати міні екскурсією по місту. Хоча у Шостці не так багато пам'яток архітектури , все одно завітавши до нього ви не залишитесь без приємних вражень. Запрошую всіх завітати до мого рідного міста. Відео створено у програмі Movavi Video Editor Plus

Це відео про те,яке важливе значення має школа у житті людини! Це незабутні пригоди, перемоги! Для мене школа стала другим домом, а вчителі - міцною опорою та наставниками! Рідна школа назавжди закарбувалася в моєму серці добрим спогадом... Журавський НВК.

Рівненська область та його найкращі місця , які просто зачаровують своєю красою. В кінці відео показано життя школи, де я навчалась. Село Блажове.

Пропоную Вам переглянути відео про моє рідне місто Шостка!

 

Пропоную Вам до перегляду відео про моє місто Суми його мальовничі краєвиди, визначні місця!

Моє рідне місто - Дружба. Тут я народилася, навчалася. Тут проживають мої батьки. Це дуже маленьке місто, яке розташоване в північній частині Сумської області і лежить у долині річки Журавель і її приток. Це край лісів. В місті є пам'ятники присвячені Великій Вітчизняній війні. В Дружбі функціонує дві школи, дві лікарні і два дитячих садочки. В місті знаходиться станція Хутір-Михайлівський.

 

Все моє шкільне життя від першого класу.Багато було пережино і радощів і смутків.Але в пам'яті залишаться тільки найкращі спогади.

 

Це відео про моє рідне місто Глухів. Тут я народилась, виросла, навчалась в школі та продовжую навчання в університеті. Глухову більше 1000 років, воно було столицею Лівобережної України, має багато пам'яток історії та культури. Запрошую всіх бажаючих відвідати моє місто. Впевнена у Вас буде багато позитивних емоцій. Відео створено у програмі Movavi Video Editor Plus

 

У кожної людини своя Батьківщина, і кожен має право любити та пишатися нею. Моя Батьківщина – це Україна. Я вважаю її найкращою країною у світі. Бо я тут народилась, тут мої батьки і друзі,Тут усе моє життя.

Танці-це сила! Танці-це клас! Танці-є в душі кожного з нас! Живи драйвово! Твори! Танцюй!