Яке ж чудове місто Глухів!!!! Від пейзажів цих з мого обличча не сходила посмішка.Глухів таїть в собі багато чого цікавого. Всіх запрошую відвідати це незвичайне місто!!!!Мій відеоролик лишае маленька частинка цієї краси ,яка заворожить ТЕБЕ!

Кожен з нас відправляючись у якусь подорож незнає, або не може знайти маршрут. Це відео спрямоване на допомогу тим людям, особливо студентам, які приїхавши в нове місто за навчанням, або на екскурсію, не можуть знайти правильну дорогу, або соромляться спитати у інших. Я сподіваюсь що це відео допоможе Вам!!!

Моє село невелике, порівняно з містом, але дуже мальовниче. Зветься воно Зазірки. Кожна з вулиць селища по-своєму гарна і неповторна. Навесні зачаровують вони вишневим та яблуневим цвітом, влітку п’янять душу запахом матіоли та лілій, восени стелять під ноги жовтогарячий килим опалого листя, а взимку кружляють у чарівному танку сніжинок. І я завжди відчуваю якесь нестримне, ні з чим незрівнянне почуття радості та задоволення в рідному селі.

Глухів – одне з гарних містечок Сумщини, що має свою історію, традиції, культурне та історичне значення. Глухів є одним із районних центрів, що знаходиться на річці Есмань. Населення Глухова близько 40 тисяч осіб. Назва міста не має однозначного трактування. Кажуть, що Глухів пішов від слова «глушина, тиша», тобто що тут не було довго густого заселення. Однак історики такий факт спростовують і заперечують. Адже з епохи неоліту відомо, що тут уже територія була щільно заселена. До наших часів збереглися залишки укріплених городищ скіфів, вони розташовані неподалік від Глухова.

Моє село невелике, порівняно з містом, але дуже мальовниче. Зветься воно Есмань. Через село протікає тиха річка, яка заросла комишем. В селі багато мисливців. Кожного сезону можна почути, як хтось із них вполював лисицю чи зайця близь села. Я дуже люблю своє село і пишаюся ним. А якщо Богом суджено мені його залишити, то «пташкою» завжди летітиму до свого «гнізда», до рідного дому.

Природа вражає нас своєю красою та величчю. Проте людство дуже часто не звертає уваги на її чарівність та силу. Через це природа потерпає та нищиться.Люди знищують ліси, забруднюють навколишнє середовище, масово вбивають звірів. Баланс у природі порушується та вона починає відповідати людям катаклізмами та катастрофами.

 

Вы когда-то за задумывались о том, как это - жить в кайф... Для меня это видеть счастливыми своих друзей и родных. Делать то, что тебе нравиться. Не бояться мнения других. Иметь рядом с собой людей, которые тебя поддержат, с которыми всегда можно выглядеть нелепо.

Глухів - місто, яке на кожному кроці вражає своєю красою та цікавістю. Під час нашої прогулянки ми відкрили для себе ще більше цікавих місць, в які важко не закохатися. Де-хто знайшов для себе нові улюблені місця в цьому місті, де-хто був вражений великою кількістю голубів у такому маленькому, як здавалося, містечку. Але кожному, без винятків сподобалася прогулянка. І я можу впевнено сказати що буде у нас ще більше таких прогулянок, адже все ще по переду.

Мальовнича краса рідного краю - села Рогинці, яке розташоване в Сумській області, Роменського району. Моє село має вікову історію і зворушує кожного своєю красою. Я люблю і шаную свій рідний край.