pishun1

Пішун Сегій Григорович – кандидат педагогічних наук, доцент.

У Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка працює з 2016 року.

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук «Формування культури дозвілля студентів вищих навчальних закладів в умовах роботи студентського клубу», захищена в Інституті проблем виховання АПН України; ДК № 032474 від 09.02.2006 р.

Коло наукових інтересів: особистісний розвиток майбутніх учителів музичного мистецтва, дозвіллєва сфера студентської молоді, педагогіка вищої школи.

Автор більше 120 публікацій, в тому числі: 1 монографії, 5 монографій зі співавторами, 1 навчального посібника, а також статей у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України та у виданнях, що індексуються у наукометричній базі Index Copernicus.

Нагороди та відзнаки:

1) Грамота Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації, 2005 р.

2) Грамота Департаменту освіти Сумської облдержадміністрації 2011 р.