KlovakКловак Галина Тихонівна – доктор педагогічних наук, доцент.

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук «Традиції української етнопедагогіки як фактор формування національної самосвідомості молодших школярів», захищена 06.12.1996 р. в Київському університеті імені Тараса Шевченка; КН № 012587 від 06.12. 1996 р.

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук «Ґенеза підготовки майбутнього вчителя до дослідницької педагогічної діяльності у вищих педагогічних навчальних закладах України (кінець ХІХ-ХХ століття)», захищена в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка; ДД № 004786 від 19.01.2006 р.

Коло наукових інтересів: розвиток критичного мислення молодших школярів, тестове опитування учнів та студентів, порівняльна педагогіка: досвід роботи навчальних закладів США.

Автор понад 60 публікацій, в тому числі у виданнях, що індексуються у наукометричній базі Index Copernicus.

Нагороди та відзнаки:

нагрудний знак «Відмінник освіти України», посвідчення № 35898, наказ № 785-К від 22.10.1998 р.