juravel

Журавель Анна Василівна

кандидат психологічних наук, старший викладач

Тема дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук: «Інтервізія як засіб підготовки майбутніх психологів до побудови професійної кар’єри» (спеціалізована вчена рада К 26.055.04 Київського національного торговельно-економічного університету. –  24.10.2014).

Наукові інтереси: психологічне консультування; психотерапевтичне консультування у методі Позитивної психотерапії (Positum-підхід Н. Пезешкіана); використання інтервізії при підготовці майбутніх психологів до консультативної роботи (як метод самопізнання, саморозвитку і самореалізації особистості); використання піскової та ігрової терапії у корекції емоційних та поведінкових розладів у дітей дошкільного і молодшого шкільного віку; екологія життєвого простору і вікові ресурси особистості; коучинг як інноваційна технологія розвитку особистості.

Авторка понад 15 публікацій. Співавтор посібника «Контрольні завдання з психологічних дисциплін» (2010), «Підготовка до державного екзамену з психології: навчально-методичний посібник» [заг. ред. Н. М. Ільїна] (2018), «Психологія: навчальний посібник» [заг. ред. Н. М. Ільїна].