zinchenko

Зінченко Олександр Володимирович

кандидат психологічних наук, старший викладач

Тема дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук: «Розвиток поняттєвого мислення підлітків у процесі інтернет-спілкування» (спеціалізована вчена рада Д.26.453.02 Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України. –  29.11.2016).

Наукові інтереси: інтернет-спілкування, психологія впровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес, методологія наукових досліджень у психології, історія психології.

Автор понад 40 публікацій, у тому числі, методичних рекомендацій «Інтернет-спілкування у навчанні та вихованні підлітків» (2016 р.). Співавтор методичного посібника «Методичні рекомендації до виконання психологічних завдань безвідривної практики (диференціація за напрямами підготовки)» (2012 р.), монографії «Категорія супроводу як соціально-педагогічна умова з обдарованими студентами» (2013 р.), навчально-методичного посібника «Підготовка до державного екзамену з психології» [заг. ред. Н. М. Ільїна] (2018), «Психологія: навчальний посібник» [заг. ред. Н. М. Ільїна].