vetrova

Вєтрова Ольга Дмитрівна

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Закінчила аспірантуру Глухівського національного педагоігчного університету імені Олександра Довженка за спеціальністю 13.00.05 «Соціальна педагогіка» у 2013 році.

Тема дисертації:«Соціально-педагогічні засади взаємодії сім’ї і школи в роботі з обдарованими дітьми молодшого шкільного віку».

15 листопада 2018 року відбувся захист дисертації Вєтрової Ольги Дмитрівни на тему: «Підготовка майбутніх соціальних педагогів до взаємодії сім’ї і школи в роботі з обдарованими дітьми молодшого шкільного віку» на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Коло наукових інтересів. Забезпечення соціального педагоігчних умов для розвитку творчої обдарованості дітей молодшого шкільного віку.