осінь17 жовтня студенти 31-ПО групи відвідали захід "Українська пані осінь", який проходив у краєзнавчому музеї.Цікавими та пізнавальними були розповіді про українські релігійні свята осіннього циклу, весільні звичаї,обряди,традиції українських предків.Все це під музичний супровід у виконанні українських пісень

шахи17 жовтня в університеті відбувся турнір з шахів. Студенти нашого факультету прийняли активну участь у складі збірної з факультетами дошкільної освіти та педагогіки і психології, і зайняли почесне 3 місце, з чим ми їх вітаємо.

козацькі забаи16 жовтня в спортивному залі університету відбулися "Козацькі забави".
Дійство проходило у вигляді змагань. Наш факультет не залишився осторонь і теж прийняв участь. Загалом змагалися 4 команди:факультет технологічної та професійної освіти, факультет природничої та фізико-математичної освіти,факультет філології та історії та збірна факультетів початкової освіти, дошкільної освіти,педагогіки і психології.
І почесне перше місце отримала збірна факультетів, з чим ми їх і вітаємо.
Також почесну грамоту отримала наша група підтримки,яка стала найкращою.

селегей23 вересня 2019 року на факультеті початкової освіти відбулися вибори нового студентського декана.Перемогу отримала студентка 21-ПО групи Селегей Аліна Іванівна.
Вітаємо та бажаємо успіхів та здійснення всіх задумів!

урок12 вересня на центральній площі університету відбувся спортивний захід "Олімпійський урок".

Дійство проходило у вигляді квесту-змагання серед факультетів "145 років - 150 разів".

Головним завданням було віджатися та прострибати на скакалці, щоб у сумі вийшло 150 разів.

Студенти нашого факультету отримали грамоту за активну участь.

Хочемо також подякувати хлопцям з факультету технологічної та професійної освіти, які допомогли нашій команді.

658Під таким гаслом 30 травня на площі університету відбулось інтерактивне дійство - Арт-ПІКНІК. Цей захід був відкритим майданчиком для дитячої творчості просто неба, учасниками якого стали учні початкових класів шкіл міста. Діти мали можливість долучитись до участі в різних майстер-класах: інстрементальному, ігровому, з трудового навчання, колективного танцю, театральному. Всіх присутніх об"єднали пісні та масові ігри.

сонячний18 травня студенти 21 групи факультету початкової освіти долучилися до участі в інструктивно-методичному семінарі-конкурсі, який був організований на базі заміського оздоровчого дитячо-юнацького табору «Сонячний». Захід відбувся з метою підвищення професійної компетентності майбутніх організаторів дитячого відпочинку, опанування студентами головними аспектами інноваційних процесів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

олімпіада14-17 травня у Глухівському НПУ ім. О.Довженка відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни "Педагогіка". Учасниками якої стали майже 60 студентів із 17 закладів вищої освіти з різних регіонів України.

майстер класСтуденти та викладачі факультету були присутні на майстер-класі та лекції по спеціальній техніці римування від гості із Туреччини та отримали велику кількість позитивних вражень.

чорнобильНа Чорнобиль летять журавлі,
Про біду ще не знають вони,
Про те лихо, що сталось вночі,
І кричать переможно «курли»…
На Чорнобиль летять журавлі,
Повертають додому вони,
Та нема на даху вже гнізда –
На Чорнобиль ввірвалась біда.
Журавлі, журавлята мої!
Не ходить вам порідній землі,
Не шукать жабенят у ставку.
Хіба знали про долю таку?

Чорнобиль… Минуло багато років. А це слово знає весь світ. Чорнобиль – це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це пам'ять, це наш нестерпний біль.

26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталася найбільша в історії атомної енергетики аварія.Серед природних і техногенних катастроф, які сталися упродовж історії людства, Чорнобильська займає особливе місце. Вона засвідчує всемогутність і безсилля людини. Реактор четвертого енергоблоку вибухнув, радіоактивні частки йоду, стронцію та цезію поширилися на північну частину України, Білорусі, Росії, Прибалтики, Польщі, Швеції, Фінляндії та інших країн.
Чорнобильська катастрофа спричинила великі людські жертви. 
Чорнобиль – це історія. Ми повинні не тільки пам’ятати про це, але все робити для того, щоб трагедія не повторилась. Всі ми повинні відповідати за свої вчинки, не бути байдужими і безвідповідальними.

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки осідає.
Годинник життя безупинно іде.
Лиш пам'ять, лиш пам'ять про все пам’ятає.

 
засідання23-24 квітня в рамках загальноуніверситетської ЗВІТНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ І НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» на факультеті початкової освіти відбулися пленарне та секційні засідання.
На пленарному засіданні було презентовано наукові доповіді докторантів, аспірантів, магістрантів, а також доповіді керівників наукових гуртків і проблемних груп. Найкращими виступамиу ході конференції було визначено доповіді аспірантів Бикової Т.Б. (наук. кер. – канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки та менеджменту освітиІващенко М.В.), Біліченко Т.М. (наук. кер. – канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки та менеджменту освіти Зінченко В.П.), Плугіної А.П. і Голубенко С.М. (наук. кер. – д-р пед. наук, проф., зав. кафедри педагогіки та психології Бірюк Л.Я.).
Секційні засідання було присвячено виступам студентів ОС «Бакалавр».Викладачі відзначили науковість, ґрунтовність, актуальність доповідей, а також глибоку обізнаність з теми дослідження наступних студентів: Коробової Тетяни (31-ПО група, наук. кер. – асист. Шейко Г.Д.), Висоцької Тетяни (41-ПО група, наук. кер. –канд. пед. наук, доц. Пішун С.Г.) і Коваленко Аліни (12-ПО група, наук. кер. – д-р пед. наук, доц. Кловак Г.Т.).
Також відбулася презентація досвіду участі студентів 4 курсу факультету початкової освіти Кучми Сніжани і Білокур Альони у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Початкова освіта», які напередодні конференції повернулися із Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.Оргкомітет Олімпіади висловив подяку керівництву та провідним викладачам факультету початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, які підготували учасників.
Конференція супроводжувалася виставкою студентських наукових робіт на факультеті.

imgonline com ua Compressed 7RItVJYv5hqHn17 квітня 2019 року у стінах Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська студентська Інтернет-конференція «Нова українська школа очима студентів».Свої двері для учасників конференції гостинно відчинив факультет початкової освіти. На захід завітали студенти із Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка і Путивльського педагогічного коледжу ім. С. В. Руднєва. Також співорганізаторами конференції стали 7 педагогічних закладів вищої освіти з різних куточків України, які долучилися до конференції через онлайн-зв’язок.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна стратегія в освіті – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті, в яку школярі будуть ходити із великим задоволенням і бажанням. Значну роль в цьому відіграє саме вчитель. В підготовці педагогів для початкових класів важливе місце займають педагогічні коледжі та училища, а далі особистість вчителя продовжує формувати і вдосконалювати заклад вищої освіти. Саме тому тематика конференції була присвячена актуальній реформі початкової ланки шкільної освіти.Заявлені напрямки роботи конференції стосувалися пріоритетів означеної освітньої стратегії, основних шляхів реалізації Концепції НУШ, оновленого змісту початкової освіти в Україні.

Зі вступним словом до учасників Всеукраїнської конференції звернулися декан факультету початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Гречаник Н.І. і голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених факультету початкової освіти, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики початкової освіти Мозуль І. В.

В ході конференції було розкрито теоретичні і практичні аспекти формування компетентностей в НУШ, використання інноваційних технологій в освітньому процесі початкової школи, особливості сучасного освітнього середовища та психолого-педагогічні аспекти його створення.Було обговорено нові підходи до викладання математики, природознавства, іноземної мови, музики, інформатики, організації інтегрованого і проектного навчання у початковій школі, впровадження в освітній процес нових методів і засобів роботи з учнями, особливості реалізації інклюзивної освіти.

До заходу долучилися не тільки студенти навчальних закладів України, але й тренери-педагоги Нової української школи, вчителі-новатори початкових класів загальноосвітніх шкіл міста Глухова, викладачі Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, які щедро ділилися своїми ідеями, напрацюваннями, педагогічним досвідом. З учасниками конференції було проведено майстер-класи на розвиток критичного мислення, прояв творчих здібностей, виконання вправ інтерактивного характеру і проблемних завдань, роботу в групах.

Плідна робота в рамках конференції допомогла окреслити проблеми й перспективи впровадження новацій в НУШ. У форматі дискусії учасники заходу обговорювали актуальні проблеми професійної підготовки вчителя Нової української школи і шляхи їх вирішення, поспілкувалися і про престиж освітянської праці.

Гостям була запропонована насичена програма: проведено екскурсії музеями університету для знайомства із навчальним закладом, надано інформацію про цьогорічну вступну компанію до ГНПУ ім. О. Довженка, підготовлено вітальну каву і невелику концертну програму із номерів художньої самодіяльності у виконанні студентів університету. Гості були приємно вражені виставкою робіт декоративно-прикладного мистецтва, зроблених руками студентів факультету початкової освіти.

На згадку про зустріч студенти коледжів забрали з собою грамоти за кращі доповіді в рамках конференції, багато цікавої та корисної інформації, нові ідеї, фото на згадку, яскраві емоції і натхнення для подальших досягнень. Після проведення конференції викладачі і студенти факультету початкової освіти одержали гостинне запрошення до Путивльського педагогічного коледжу ім. С. В. Руднєва, який планується відвідати вже найближчим часом для обміну педагогічним досвідом щодо підготовки майбутніх учителів.