22.02.2022 р о 09.40 (2 пара) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри теорії і методики початкової освіти

Ігнатенко Олександра Володимировича

із навчальної дисципліни «Нові інформаційні технології»

на тему «Комп'ютерні мережі»

Місце проведення: 2А аудиторія 1 корпусу

 

09 лютого 2022 року було проведено гостьову лекцію Інною Анатоліївною Хижняк, докторкою педагогічних наук, професоркою, деканесою факультету початкової, технологічної та професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» у дистанційній формі на платформі Zoom. Тема лекції «Предметно-методична компетентність учителя нової української школи».

Детальніше...
Науково-практичний семінар "Міжнародна академічна мобільність учасників освітнього процесу: реалії та перспективи"
6 травня 2021 року в дистанційному форматі за допомогою платформи Zoom відбувся науково-практичний семінар "Міжнародна академічна мобільність учасників освітнього процесу: реалії та перспективи", у якому взяли участь науково-педагогічні працівники Глухівського НПУ ім. О.Довженка та здобувачі освіти. Детальніше...

24 березня 2021 року з 11.00 до 18.00 за (київським часом) Європейською комісією було проведено інформаційний захід «Як підготувати проєктну пропозицію у рамках програми «Горизонт Європа»», в якому взяли участь відповідальні за міжнародне співробітництво ННІ Педагогіки і психології.

Спікери заходу висвітлили ряд актуальних питань:

Детальніше...

25 лютого 2021 року в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток гнучких умінь (soft skills) у процесі освітньої діяльності: теорія і практика». Означена тематика зацікавила освітян, про це свідчить широке представницьке коло учасників конференції (301 особа) з понад 30 освітніх закладів.

Детальніше...

25 листопада 2021 року у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся ІІ регіональний науково-методичний семінар «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД В ОСВІТІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».

Детальніше...

емблема ГОКафедра теорії і методики початкової освіти співпрацює з громадською організацією «Саміюшки» з питань підготовки членів громадської організації до організаційного супроводу освітньої діяльності вчителів початкової школита здійснення інформаційного супроводу роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах карантину.

У рамках співпраці укладено кількагоспрозрахункових угод, відповідно до яких у поточному році викладачами кафедри було здійснено консультування за такою тематикою:

  • «Підготовка майбутніх учителів початкової школи до організаційного супроводу освітньої діяльності» (керівник Т. Зенченко);
  • «Підготовка майбутніх учителів початкової школи до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами за допомогою дистанційних технологій» (керівник А. Литвинов);
  • «Комунікативна стратегія взаємодії вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» (керівник В. Собко);
  • «Технології взаємодії вчителів початкової школи з дітьми з особливими освітніми потребами у процесі вивчення предметів природничо-математичного циклу» (керівник Г. Непомняща).

Співпраця з громадською організацією «Саміюшки» м. Шостка Сумської області сприяє утвердженню в суспільствіповаги та визнання людської гідності осіб із особливими потребами, їх інтеграції як членів суспільства, глибинному розумінню реабілітації осіб у їхньому соціальному контексті через комплекс заходів, спрямованих на те, щоб допомогти навчитися сім'ї та дитині жити повноцінно, інтегруватися у суспільство, реалізувати себе в ньому.

13 лютого 2020 року на базі факультету початкової освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбулася Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток критичного мислення в процесі освітньої діяльності: вітчизняний та європейський виміри».
Учасниками конференції стали близько 400 осіб – науково-педагогічних працівників, керівників освітніх підрозділів, учителів-практиків, аспірантів і магістрантів, що підтвердило актуальність питання розвитку критичного мислення в сьогоденній освіті. Проведення заходу відбулося за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту педагогіки НАПН України, Департаменту освіти і науки Сумської адміністрації, Сумського обласного Інституту післядипломної педагогічної освіти. Детальніше...

изображение viber 2019 12 24 15 51 16Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. 23 грудня о 13-00 у святково прикрашеній спортивній залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся новорічний ранок для дітей шкільного віку, працівників і студентів.
Радісний святковий настрій малечі дарували Дід Мороз та Снігуронька, казкові герої Лисичка, Зайчик, Ведмідь, Сніжинки, Баба Яга і Чортенята. Вони показали справжню чарівну казку з цікавими загадками, конкурсами, чарівними піснями і танцями. Також відбувалися веселі рухливі конкурси і змагання. Дітлахи змогли від душі повеселитись, наспіватись, погратись і потанцювати.

Нехай Новий рік, який наближається, прийде до нас під знаком миру та добра, любові й поваги до ближнього, стане роком чистих помислів і добрих справ, багатим на нові здобутки й приємні події! Бажаємо всім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Хай збуваються мрії, а удача і благодать приходять у кожен дім і в кожну родину!