24 березня 2021 року з 11.00 до 18.00 за (київським часом) Європейською комісією було проведено інформаційний захід «Як підготувати проєктну пропозицію у рамках програми «Горизонт Європа»», в якому взяли участь відповідальні за міжнародне співробітництво ННІ Педагогіки і психології.

Спікери заходу висвітлили ряд актуальних питань:

Детальніше...

емблема ГОКафедра теорії і методики початкової освіти співпрацює з громадською організацією «Саміюшки» з питань підготовки членів громадської організації до організаційного супроводу освітньої діяльності вчителів початкової школита здійснення інформаційного супроводу роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах карантину.

У рамках співпраці укладено кількагоспрозрахункових угод, відповідно до яких у поточному році викладачами кафедри було здійснено консультування за такою тематикою:

  • «Підготовка майбутніх учителів початкової школи до організаційного супроводу освітньої діяльності» (керівник Т. Зенченко);
  • «Підготовка майбутніх учителів початкової школи до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами за допомогою дистанційних технологій» (керівник А. Литвинов);
  • «Комунікативна стратегія взаємодії вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами» (керівник В. Собко);
  • «Технології взаємодії вчителів початкової школи з дітьми з особливими освітніми потребами у процесі вивчення предметів природничо-математичного циклу» (керівник Г. Непомняща).

Співпраця з громадською організацією «Саміюшки» м. Шостка Сумської області сприяє утвердженню в суспільствіповаги та визнання людської гідності осіб із особливими потребами, їх інтеграції як членів суспільства, глибинному розумінню реабілітації осіб у їхньому соціальному контексті через комплекс заходів, спрямованих на те, щоб допомогти навчитися сім'ї та дитині жити повноцінно, інтегруватися у суспільство, реалізувати себе в ньому.

изображение viber 2019 12 24 15 51 16Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. 23 грудня о 13-00 у святково прикрашеній спортивній залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся новорічний ранок для дітей шкільного віку, працівників і студентів.
Радісний святковий настрій малечі дарували Дід Мороз та Снігуронька, казкові герої Лисичка, Зайчик, Ведмідь, Сніжинки, Баба Яга і Чортенята. Вони показали справжню чарівну казку з цікавими загадками, конкурсами, чарівними піснями і танцями. Також відбувалися веселі рухливі конкурси і змагання. Дітлахи змогли від душі повеселитись, наспіватись, погратись і потанцювати.

Нехай Новий рік, який наближається, прийде до нас під знаком миру та добра, любові й поваги до ближнього, стане роком чистих помислів і добрих справ, багатим на нові здобутки й приємні події! Бажаємо всім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Хай збуваються мрії, а удача і благодать приходять у кожен дім і в кожну родину!

магістри21 грудня  на факультеті відбулася визначна подія - випуск магістрів.Студенти самоврядування разом із викладачем Іриною Вікторівною Мозуль підготували для них святкову програму з нагоди закінчення навчання.

Наші любі випускники, сьогодні ви стали дипломованими фахівцями.
Щиро вітаємо та бажаємо впевнених кроків на життєвому шляху!
Згадуйте з посмішкою та з теплом незабутні роки навчання, адже, окрім найкращої освітньої підготовки, у стінах університету ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення.
Не забувайте про свою Almamater та з гордістю промовляйте: "Я випускник ГНПУ!"

1 грудняСтуденти факультету  провели акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, метою якої було привернути увагу людей до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
Акція розпочалась із того, що кожен перехожий отримав червону стрічку, як знак єдності, розуміння і солідарності в нерівній боротьбі людини та хвороби й символом надії на майбутнє без СНІДу.

Організатори акції пояснили перехожим поняття ВІЛ/СНІД. Оскільки одним із важливих способів запобігання поширенню СНІДу є роз’яснення таких аспектів ризику, як небезпека випадкових зв’язків та необхідність ретельнішого ставлення до свого життя, то учасники акції отримали інформацію й про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається.

голодомор23 листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодомору 1932–1933 років.

першокурсник7 листопада на головній сцені університету відбулося масштабне дійство під назвою "Нумо першокурсник"
Студенти 11-ПО групи гідно представили свій факультет. Дівчата продемонстрували свої хореографічні, декламаторські, співацькі та гумористичні вміння.

 

99821 жовтня студенти 22-ПО та 31-ПО груп разом із викладачем трудового навчання Тетяною Анатолівною Хоруженко відвідали Духовно-просвітницький Центр при соборі Трьох Анастасій (директор Центру Решетнікова Світлана Володимирівна) , де змогли побачити виставку дитячих робіт вихованців Центру та недільних шкіл Глухівського благочиння, закладів освіти міста та району, яка має назву "Квіти для Богородиці".
Студенти змогли побачити вироби із застосуванням різних технологій:вишивка бісером, аплікація, витинанки,квілінг та багато інших.
На завершення директор Центру провела майстер клас по прикрашанню пряників.

осінь17 жовтня студенти 31-ПО групи відвідали захід "Українська пані осінь", який проходив у краєзнавчому музеї.Цікавими та пізнавальними були розповіді про українські релігійні свята осіннього циклу, весільні звичаї,обряди,традиції українських предків.Все це під музичний супровід у виконанні українських пісень

шахи17 жовтня в університеті відбувся турнір з шахів. Студенти нашого факультету прийняли активну участь у складі збірної з факультетами дошкільної освіти та педагогіки і психології, і зайняли почесне 3 місце, з чим ми їх вітаємо.