изображение viber 2019 12 24 15 51 16Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. 23 грудня о 13-00 у святково прикрашеній спортивній залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся новорічний ранок для дітей шкільного віку, працівників і студентів.
Радісний святковий настрій малечі дарували Дід Мороз та Снігуронька, казкові герої Лисичка, Зайчик, Ведмідь, Сніжинки, Баба Яга і Чортенята. Вони показали справжню чарівну казку з цікавими загадками, конкурсами, чарівними піснями і танцями. Також відбувалися веселі рухливі конкурси і змагання. Дітлахи змогли від душі повеселитись, наспіватись, погратись і потанцювати.

Нехай Новий рік, який наближається, прийде до нас під знаком миру та добра, любові й поваги до ближнього, стане роком чистих помислів і добрих справ, багатим на нові здобутки й приємні події! Бажаємо всім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Хай збуваються мрії, а удача і благодать приходять у кожен дім і в кожну родину!

магістри21 грудня  на факультеті відбулася визначна подія - випуск магістрів.Студенти самоврядування разом із викладачем Іриною Вікторівною Мозуль підготували для них святкову програму з нагоди закінчення навчання.

Наші любі випускники, сьогодні ви стали дипломованими фахівцями.
Щиро вітаємо та бажаємо впевнених кроків на життєвому шляху!
Згадуйте з посмішкою та з теплом незабутні роки навчання, адже, окрім найкращої освітньої підготовки, у стінах університету ви здобули життєвий досвід і вміння самостійно приймати важливі рішення.
Не забувайте про свою Almamater та з гордістю промовляйте: "Я випускник ГНПУ!"

1 грудняСтуденти факультету  провели акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, метою якої було привернути увагу людей до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них.
Акція розпочалась із того, що кожен перехожий отримав червону стрічку, як знак єдності, розуміння і солідарності в нерівній боротьбі людини та хвороби й символом надії на майбутнє без СНІДу.

Організатори акції пояснили перехожим поняття ВІЛ/СНІД. Оскільки одним із важливих способів запобігання поширенню СНІДу є роз’яснення таких аспектів ризику, як небезпека випадкових зв’язків та необхідність ретельнішого ставлення до свого життя, то учасники акції отримали інформацію й про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається.

голодомор23 листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодомору 1932–1933 років.

першокурсник7 листопада на головній сцені університету відбулося масштабне дійство під назвою "Нумо першокурсник"
Студенти 11-ПО групи гідно представили свій факультет. Дівчата продемонстрували свої хореографічні, декламаторські, співацькі та гумористичні вміння.

 

99821 жовтня студенти 22-ПО та 31-ПО груп разом із викладачем трудового навчання Тетяною Анатолівною Хоруженко відвідали Духовно-просвітницький Центр при соборі Трьох Анастасій (директор Центру Решетнікова Світлана Володимирівна) , де змогли побачити виставку дитячих робіт вихованців Центру та недільних шкіл Глухівського благочиння, закладів освіти міста та району, яка має назву "Квіти для Богородиці".
Студенти змогли побачити вироби із застосуванням різних технологій:вишивка бісером, аплікація, витинанки,квілінг та багато інших.
На завершення директор Центру провела майстер клас по прикрашанню пряників.

осінь17 жовтня студенти 31-ПО групи відвідали захід "Українська пані осінь", який проходив у краєзнавчому музеї.Цікавими та пізнавальними були розповіді про українські релігійні свята осіннього циклу, весільні звичаї,обряди,традиції українських предків.Все це під музичний супровід у виконанні українських пісень

шахи17 жовтня в університеті відбувся турнір з шахів. Студенти нашого факультету прийняли активну участь у складі збірної з факультетами дошкільної освіти та педагогіки і психології, і зайняли почесне 3 місце, з чим ми їх вітаємо.

козацькі забаи16 жовтня в спортивному залі університету відбулися "Козацькі забави".
Дійство проходило у вигляді змагань. Наш факультет не залишився осторонь і теж прийняв участь. Загалом змагалися 4 команди:факультет технологічної та професійної освіти, факультет природничої та фізико-математичної освіти,факультет філології та історії та збірна факультетів початкової освіти, дошкільної освіти,педагогіки і психології.
І почесне перше місце отримала збірна факультетів, з чим ми їх і вітаємо.
Також почесну грамоту отримала наша група підтримки,яка стала найкращою.

селегей23 вересня 2019 року на факультеті початкової освіти відбулися вибори нового студентського декана.Перемогу отримала студентка 21-ПО групи Селегей Аліна Іванівна.
Вітаємо та бажаємо успіхів та здійснення всіх задумів!

урок12 вересня на центральній площі університету відбувся спортивний захід "Олімпійський урок".

Дійство проходило у вигляді квесту-змагання серед факультетів "145 років - 150 разів".

Головним завданням було віджатися та прострибати на скакалці, щоб у сумі вийшло 150 разів.

Студенти нашого факультету отримали грамоту за активну участь.

Хочемо також подякувати хлопцям з факультету технологічної та професійної освіти, які допомогли нашій команді.