В рамках заходів з проведення днів науки у Глухівському НПУ імені О.Довженка на факультеті початкової освіти відбулися зустрічі студентів з провідними науковцями, діячами традиційного музичного мистецтва, відкриті лекції про історичну та сучасну діяльність наукових шкіл.

image002
17 травня – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології початкової освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка
Бірюк Людмила Яківна.

Тема зустрічі: «Формування громадянськості майбутнього вчителя початкової школи»

18 травня – член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, дійсний член Міжнародної слов'янської академії освіти імені Я. А. Коменського, відмінник освіти України, Заслужений працівник народної освіти України доктор педагогічних наук, професор
Кузьмінський Анатолій Іванович
(м.Черкаси.)image003

Тема лекції: «Підготовка майбутнього вчителя до праці в здоров’язберігаючому режимі в системі університетської освіти на засадах сталого розвитку»

19 травня – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології початкової освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Бірюк Людмила Яківна.

image004Тема лекції: «Компоненти і показники професійної компетентності магістра за новим Держстандартом»

23 травня відбулася одноденна поїздка на фестиваль «Культурні скарби Сіверщини» до м. Батурина, яка проходила в рамках І Всеукраїнської науково-практичної вело конференції «СІВЕРЩИНА. ВІД СТОЛИЦІ ДО СТОЛИЦІ» ініціаторами якої виступило Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених ГНПУ ім. О. Довженка (голова товариства доц. Благосмислов О.С.) спільно з Національним історико-культурним заповідником «Гетьманська столиця» (м. Батурин).image005

Викладачі та студенти факультету відвідали з екскурсією палац гетьмана Кирила Розумовського, Батуринську Цитадель, поклали квіти до пам’ятного хреста жертвам Батуринської трагедії, відвідали майстер класи 12 майстрів з різних видів народних ремесел та познайомилися з виставкою їх робіт: сопілок, художніх виробів з використанням геометричного різьблення, довбання, скульптури з дерева, народної-ляльки, текстильної ляльки, писанки, крашанки, дряпанки, виставки фотографій «Історичні та сучасні місця Глухівщини у світлинах XIX –XXI століть» та інших.

24 травня в рамках науково-практичного семінару «Традиція кобзарства в Україні», проведеного Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених Глухівського НПУ імені Олександра Довженка, на факультеті початкової освіти в ауд. 6 відбулася зустріч-лекція (кобзарська співогра) з учнем Київського кобзарського цеху, студентом ІІІ курсу філологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Василем Жоваником (м. Київ).

Тема зустрічі: «Кобзарське мистецтво в сучасних умовах».

image006

image007

image008

image009