29-30 вересня 2016 року на базі факультету початкової освіти було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Формування соціокультурної компетентності вчителя: зміст, традиції, інновації».

З вітальним словом до зібрання звернувся проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків кандидат педагогічних наук, доцент Зінченко В.П., побажав цікавої плідної роботи.

Піднесений настрій створили Барко М. і Макаренко-Максимчук С., які виконали Гімн університету та пісню «Ми – українці».

Зі змістовними доповідями виступили науковці Ганжа А.Ю., старший науковий співробітник відділу стилістики та культури мови Інституту української мови НАН України, Шляхова В.В., доцент кафедри методики навчання, стилістики і культури української мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Бірюк Л.Я., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології початкової освіти, Заїка В.В., старший викладач кафедри історії, правознавства та методики навчання, Мішедченко В.В., доцент кафедри педагогіки і психології початкової освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка.

Бойко О. В., заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель вищої категорії Комунальної установи «Сумська спеціалізована школа І ступеня № 30», учителі загальноосвітніх навчальних закладів міста Глухова й Глухівського району Картава А.Д., Кисленко Л.М., Гапонько Т.М., Майборода О.В. та інші свої виступи супроводжували презентацією відеоматеріалів.

Інтерес і пожвавлення викликали майстер-класи, проведені кандидатом педагогічних наук, доцентом, деканом факультету початкової освіти Гречаник Н.І. «Автентичний спів Полісся» та кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри теорії і методики початкової освіти Шрамко О.О. «Життя у стилі «ЕКО».

Проблема формування соціокультурної компетентності вчителя з зацікавленням обговорювалася всіма учасниками конференції. Роботу конференції визнано творчою і продуктивною.