DSC 0251«Наші перші кроки до наукового сходження» - так називається збірник студентських наукових праць факультету початкової освіти, третій випуск якого нещодавно вийшов із друку. У ньому вміщено матеріали науково-дослідної роботи студентів, аспірантів, молодих науковців, авторські міркування з досліджуваних проблем.
В опублікованих працях комплексно розглядаються актуальні питання теорії і практики навчання і виховання молодших школярів, які зосереджуються навколо формування ключових і предметних компетентностей.

На нашу думку, у наукових статтях з належною глибиною і повнотою проаналізовано зміст психолого-педагогічних джерел із важливих для початкової школи проблем. Зміст публікацій чітко структурований і логічно вибудуваний. Автори статей формулюють переконливі висновки, слушні рекомендації щодо поставлених мети і завдань досліджень, які можуть зацікавити як молодих науковців, так і викладачів із досвідом.
Висловлюємо подяку всім, хто був причетний до видання цього збірника, хто вірив у здібності юних дослідників, хто навчав їх шукати і знаходити. Хай ці перші кроки ведуть їх до нових наукових вершин, відкривають нові наукові обрії.