vaXfuxN5ewA15-16 лютого на факультеті початкової освіти відбувся благодійний ярмарок випічки для підтримки потребуючих.Незважаючи на великий асортимент випічки в магазинах, студенти та педагоги залюбки долучились до проведення доброчинного заходу.На один день корпус університету перетворився на маленький ринок.

На ярмарок були виставлені різного виду солодощі та творчі роботи студентів- все це пропонувалося придбати за досить помірними цінами.
Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Покупці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Скрізь лунав гамір, студенти у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі. Охочих поласувати задля благодійності виявилося чимало, тож випічка розійшлася швидко.