YfHAUxtbsFA16 лютого відбулося феєричне шоу найкрасивіших дівчат «Міс Університету-2017». Молоді, красиві, завзяті, чарівні дівчата впевно виходили на сцену, щоб довести всім, що вони – найкращі. Глядачі з великим задоволенням і захопленням спостерігали за дійством на сцені. В залі не можна було стримати шквал емоцій,всі друзі та знайомі вболівали за учасниць.

Конкурсантки продемонстрували високий рівень краси,талановитості,жіночності та розуму. Йшла напружена боротьба,але все таки почесну перемогу здобула Полякова Віталіна студентка факультету педагогіки та психології. Також хочеться привітати всіх дівчат,які не побоялись,а взяли участь в цьому масштабному конкурсі,адже ви вже зробили великий крок до своєї мрії.