Жовтневого вівторка відбулися урочистості з нагоди відкриття VIII міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Незважаючи на похмуру погоду,в аудиторії панувала весела та творча атмосфера.Дуже приємно,що люди навіть через роки пам`ятають видатного поета,талановитого художника,справжнього українця - Тараса Григоровича Шевченка.Він - один із небагатьох,хто і словом і ділом доводив свою відданість Батьківщині.Творчість цього митця слугує певним прикладом вірності,волелюбності та любові до України.

В знак пам'яті та пошани Великого Кобзаря,студенти декламували його вірші й співали українські пісні.По завершенню декан факультету Гречаник Наталія Ігорівна щирим словом привітала студентів з відкриттям конкурсу та побажала всім творчого натхнення та успіху.

shevchenko1