konferencia13 - 15 березня відбулася звітна науково - практична конференція студентів аспірантів "Молодіжна наука в контексті нової  української школи". Найкращими виступами в секції теорії і методики початкової освіти визнали: Матвієнко Н.,Паршикову О. ( І  місце ), Шинківську М., Самойленко А. ( ІІ місце ), Петроченко М.,Шашкову Г. ( ІІІ місце ). В секції педагогіки та психології призові  місця посіли: Холзунова О. ( І місце ), Каюк П. ( ІІ місце ), Колоша О.,Гнучих В. ( ІІІ місце ).В секції педагогіки та менеджменту  освіти І місце посіла Лаврова В., ІІ місце - Чайка Л., ІІІ місце - Самощенко М.

Дякуємо студентам, які активно долучилися до участі у конференції, готували наукові виступи та обговорювали заслухані   доповіді. Бажаємо всім успіхів!