20181003 173352

2 жовтня у читальному залі бібілотеки університету відбулося літературно-музичне дійство з нагоди 100-річчя від дня народження видатного педагога,письменника,науковця Василя Олександровича Сухомлинського.

Студенти нашого факультету також взяли активну участь у проведенні цього заходу.У цей день на глядачів чекали:виставка з дарів природи "Красуня осінь золота",книжково-ілюстративна виставка "Школа радості Василя Сухомлинського",підготована вихованцями ДНЗ "Чебурашка" вистава "Вранці на пасіці",казки вихованців "Школи під голубим небом" у виконанні школярів 3-Б класу Глухівської ЗОШ №3,оповідання,притчі та казки у виконанні студентів та магістрантів педагогічного на природничого факультетів.

Тож не забуваймо великого педагога,який залишив своїм нащадкам великий літературний спадок у вигляді простих притч,казок,оповідань з великим повчальним змістом.