лдлдьжьдж

У прекрасну пору року приходить до нас свято працівника освіти,яке відзначається у першу неділю жовтня.Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим викладачам.

Студенти нашого факультету підготували невеличкий концерт для викладачів.Вірші,пісні та гарний подарували студенти на знак вдячності за нелегку вчительську працю.На закінчення викладачі отримали невеликі подарунки.

Шану вашій праці!

Шану вашій долі

Віддаємо ми в цей день

Хай рясним буде суцвіття