25

Викладачі кафедри педагогіки та менеджменту освіти д.пед.н., Луценко Г.В. та к.пед.н. Шерудило А.В. у складі проектної команди ГНПУ в рамках програми розвитку лідерського потенціалу університетів України пройшли стажування в Aberystwyth University (Великобританія). Цю програму Британська Рада впроваджує у партнерстві з Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундацією лідерства для вищої освіти (Великобританія), а також за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Науковці вивчали усі напрямки діяльності зарубіжного ЗВО, які важливі для розбудови ГНПУ ім.О.Довженка, зокрема: навчальний процес, науку, студентське самоврядування, систему забезпечення якості, бізнес-інновації, питання кар’єри та працевлаштування, всебічну підтримку університету випускниками.