47575353 344222212976680 7767797514182328320 n

З 4 по 6 грудня 2018 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка проходила VIІІ Міжнародна інтернет-конференція молодих учених і студентів «ГЛУХІВСЬКІ НАУКОВІ ЧИТАННЯ – 2018. АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУСПІЛЬНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ НАУК».

На пленарному засіданні спільноту молодих вчених факультету початкової освіти представляли кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри теорії і методики початкової освіти, голова наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих учених факультету початкової освіти МОЗУЛЬ ІРИНА ВІКТОРІВНА з доповіддю «Активність професорсько-викладацького складу і студентства як запорука успіху науково-дослідницької діяльності факультету початкової освіти» і викладач факультету початкової освіти, вчитель ІІ категорії ЗОШ № 2 м. Глухова ШЕРУДИЛО МАРИНА ПАВЛІВНА з доповіддю «Особливості підготовки майбутніх учителів до організації освітнього середовища в Новій українській школі».