Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

изображение viber 2019 12 24 15 51 16Новий рік – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. 23 грудня о 13-00 у святково прикрашеній спортивній залі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбувся новорічний ранок для дітей шкільного віку, працівників і студентів.
Радісний святковий настрій малечі дарували Дід Мороз та Снігуронька, казкові герої Лисичка, Зайчик, Ведмідь, Сніжинки, Баба Яга і Чортенята. Вони показали справжню чарівну казку з цікавими загадками, конкурсами, чарівними піснями і танцями. Також відбувалися веселі рухливі конкурси і змагання. Дітлахи змогли від душі повеселитись, наспіватись, погратись і потанцювати.

Нехай Новий рік, який наближається, прийде до нас під знаком миру та добра, любові й поваги до ближнього, стане роком чистих помислів і добрих справ, багатим на нові здобутки й приємні події! Бажаємо всім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Хай збуваються мрії, а удача і благодать приходять у кожен дім і в кожну родину!

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru