Науково-практичний семінар "Міжнародна академічна мобільність учасників освітнього процесу: реалії та перспективи"
6 травня 2021 року в дистанційному форматі за допомогою платформи Zoom відбувся науково-практичний семінар "Міжнародна академічна мобільність учасників освітнього процесу: реалії та перспективи", у якому взяли участь науково-педагогічні працівники Глухівського НПУ ім. О.Довженка та здобувачі освіти.
Були розглянуті наступні теми:
1. Академічна мобільність у контексті європейського простору вищої освіти.
2. Міжнародні програми що підтримують академічну мобільність та їх реалізація в Глухівському НПУ ім. О.Довженка.
3. Нормативно-правове забезпечення академічної мобільності в Україні та Глухівському НПУ ім. О.Довженка.
Спікерами заходу були голова Ради Наукового товариства молодих учених Університету Анастасія Полякова, координатор мобільності Олена Чайка, провідний фахівець відділу аспірнатури, докторантури та наукової роботи Анастасія Самофал.
Детальніше ознайомитися з презентаційними матеріалами семінару можна за посиланням:
Дякуємо усім учасникам та спікерам семінару за проведення та участь!