Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

09 лютого 2022 року було проведено гостьову лекцію Інною Анатоліївною Хижняк, докторкою педагогічних наук, професоркою, деканесою факультету початкової, технологічної та професійної освіти Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» у дистанційній формі на платформі Zoom. Тема лекції «Предметно-методична компетентність учителя нової української школи».


Інна Анатоліївна обґрунтувала професійні компетентності сучасного вчителя відповідно до професійних функцій та визначила місце серед них предметно-методичної компетентності, потрактувала поняття «предметно-методична компетентність» та схарактеризувала його структуру.
Дослідниця наголосила на впливі імплементації реформи «Нова українська школа» в освітньому процесі ЗВО з метою формування означеної компетентності майбутніх учителів початкової школи. Висвітлила результати діагностики ставлення здобувачів спеціальності 013 Початкова освіта до роботи в умовах НУШ, а також рівні усвідомлення респондентами ключових положень формули нової української школи. Обґрунтувала основні вимоги НУШ до формування предметно-методичної компетентності майбутнього вчителя.
Слухачами та активними учасниками зустрічі виступили аспіранти третього (освітньо-наукового) ступеня вищої освіти «Доктор філософії», які опановують освітній компонент «Компетентнісно-орієнтована освіта в початковій школі». Лекція пройшла насичено, інформативно, з активним діалогом між лектором та здобувачами освіти, аспіранти задавали питання та висловлювали власні думки.
Планується подальша освітня співпраця з Інною Анатоліївною із метою підготовки конкурентоспроможних майбутніх викладачів означеної спеціальності.

2022 02 09 15 16 40 cr

2022 02 09 14 59 25 cr

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru