10 червня 2022 року об 11.20 старшим викладачем кафедри теорії і методики початкової освіти Зенченко Тетяною Федорівною буде проведено відкриту лекцію на тему «Академічна доброчесність у науковій українській мові»

в межах курсу «Культура наукової української мови».

Заняття відбудеться за допомогою платформи Zoom.

Ідентифікатор конференції: 83207276036

Код доступу 2022

Щиро запрошуємо до відвідування!

P90424 14252023-24 березня в рамках загальноуніверситетської ЗВІТНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ НАУКИ І НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» на факультеті початкової освіти відбулися пленарне та секційні засідання.

На пленарному засіданні було презентовано наукові доповіді докторантів, аспірантів, магістрантів, а також доповіді керівників наукових гуртків і проблемних груп. Найкращими виступами у ході конференції було визначено доповіді аспірантів Бикової Т.Б. (наук. кер. – канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки та менеджменту освіти Іващенко М.В.), Біліченко Т.М. (наук. кер. – канд. пед. наук, доц. кафедри педагогіки та менеджменту освіти Зінченко В.П.), Плугіної А.П. і Голубенко С.М. (наук. кер. – д-р пед. наук, проф., зав. кафедри педагогіки та психології Бірюк Л.Я.).

Детальніше...

01022016Вітаємо студетнів і викладачів з початком навчального семестру ! Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у навчанні, натхнення, наполегливості у досягненні мети.

Сьогодні вся педагогічна спільнота бере активну участь в обговоренні проекту «Концепції розвитку освіти в Україні на 2015-2020 рр.» та проекту «Концепції початкової освіти». Ці документи є стратегічними в реформаційних змінах і окресленні корекційних шляхів освітянської сфери. Тому педагогічні працівники факультету початкової освіти Глухівського НПУ імені Олександра Довженка і вчителі початкових класів міста Глухова та району не залишились осторонь і долучились до цього процесу.

Детальніше...

09122015 Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі режисерів "Початківець 2015". Для участі у конкурсі необхідно підготувати відеоролик на довільну тематику (моє місто, село, друзі, і т.д.), завантажити його у youtube.com, надіслати коротку аннотацію та посилання на ролик на поштову скриньку sashagid @ gmail.com і ми опублікуємо його у відповідній рубриці. 

Підсумки конкурсу будуть проведені у травні 2016 року. Критерієм оцінювання є популярніть відеоролику (кількість переглядів та лайків у youtube.com ). Переможців чекають нагороди.

konkurs vk ua Оголошується конкурс на розробку логотипу факультету початкової освіти, варіанти робіт приймаються до 1.05.2015 на поштову скриньку sashagid @ i.ua або кафедру теоії і методики початкової освіти.

Бажано представити логотип з урахуванням наступних вимог:

текст в логотипі;

сучасний стиль;

фон прозорий.

Детальніше...

З 09 лютого по 20 березня 2015 року 52-ПО група проходила педагогічну практику на робочому місці вчителя.


Під час практики проводили уроки з різних навчальних дисциплін та різного типу. Практика у школі допомогла удосконалити практичні уміння і навички, а саме:

Детальніше...

DSC 014331 березня на факультеті початкової освіти пройшла щорічна звітна науково-практична конференція «Наука у молодіжному вимірі».

У роботі конференції взяли участь понад 90 студентів та магістрантів факультету. Виступидоповідачів представили напрямитаких фахових дисциплін початкової освіти як українська мова, математика, інформатика, англійська мова, природознавство, трудове навчання, образотворче та музичне мистецтва. Об’єктомуваги молодих дослідників стали також окремі питання з історії педагогічної науки.

Детальніше...

DSC0985727 березня 2015 року завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта», який вперше проходив у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка.

На адресу конкурсної галузевої комісії було надіслано 52 роботи з 25 вищих навчальних закладів різних куточків України.

Детальніше...