Скачать шаблоны для cms Joomla 3 бесплатно.
Зелёные шаблоны джумла.

image002

Глухівський педагогічний інститут одним із перших в Україні (1956 р.) розпочав підготовку вчителів початкових класів з вищою освітою. З 1972 року у складі його було виокремлено факультет підготовки вчителів початкових класів. Але можна сказати, що історія факультету починається з далекого 1874 року – року заснування учительського інституту з трьохрічним терміном навчання, який готував учителів для міських училищ. Саме факультет початкової освіти став спадкоємцем тих кращих освітянських традицій, які формувались упродовж усієї історії Глухівського педагогічного інституту.


Перед колективом було поставлено завдання своєчасно і кваліфіковано відповідати на запити школи, на всі важливі питання її життя і діяльності, узагальнювати і впроваджувати в практику передовий педагогічний досвід.
Скарбницю традицій факультету складали зустрічі з ветеранами, заслуженими працівниками педагогічної ниви, культури, письменниками, артистами, часті екскурсії і походи, огляди самодіяльності і творчі звіти академгруп, музичні вечори, вечори гумору і сатири, політичні зустрічі, вистави студентського драмтеатру, студії бального і народного танцю, оперної студії, спартакіади і спортивні вечори, художні виставки майстрів пензля, різноманітна трудова діяльність.
За роки свого існування факультетом підготовлено близько 11 тис. фахівців, серед яких багато мають відомчі, державні нагороди, почесні звання і знаки, дипломи, грамоти, медалі. Гідно представляють психолого-педагогічну науку випускники М.С.Вашуленко (доктор педагогічних наук), Т.П.Новикова (кандидат педагогічних наук), В.Ф.Котляр (кандидат педагогічних наук), М.П.Черниш (кандидат педагогічних наук), Н.О.Головань (доктор психологічних наук), О.П.Нехай (кандидат історичних наук), К.С.Дрозденко (кандидат психологічних наук), М.Т.Мусіяка (кандидат психологічних наук), І.П.Дригус (заслужений працівник освіти і науки України), Н.А.Зінченко (кандидат педагогічних наук), Н.Т.Тверезовська (доктор педагогічних наук), Л.Я.Бірюк (доктор педагогічних наук), Г.С.Демидчик (кандидат педагогічних наук).
Авторитет і фаховий рівень випускника факультету в Україні завжди був високим. Такому рівню підготовки випускники факультету завдячують передусім наполегливій праці педагогічного колективу, в якому завжди були яскраві творчі особистості. Це і викладачі української й російської мов та методик їх викладання А.М.Мукан, Й.М.Казнадзей, А.Т.Гамалій, Л.Й.Мигаль, В.Д.Глущенко, Є.О.Черепанова, В.М.Куриленко, К.Г.Соп?яненко, В.О.Собко, В.А.Каліш, викладач дитячої літератури Г.С.Ковальчук, викладачі математики та методики її викладання М.В.Барановський, М.В.Богданович, В.І.Мринська, В.Ю.Раєвський, М.П.Волос, Н.І.Горохова, М.З.Каплан, Г.П.Лишенко, викладач фізичного виховання О.Г.Сегал, Д.С.Павленко, В.П.Шпак, А.М.Бор, викладачі праці В.І.Гіптенко, І.Ф.Гавриченко, В.Г.Демидчик, Г.В.Ігнатенко, викладачі музики Є.Л.Коляда, В.М.Мироненко, В.Д.Хоменко, В.І.Карпова, Р.М.Любима, П.П.Протас, М.В.Євтушенко, Т.М.Тюльпа, викладачі образотворчого мистецтва О.Є.Ковальов, І.М.Дєдіщев, викладачі педагогіки І.І.Смагін, О.П.Романов, В.А.Мосіяшенко, К.С.Ляшко, викладачі психології Л.О.Ляшко, Г.А.Кириленко, викладачі природознавства та методики викладання Є.О.Савич, Л.К.Нарочна, Г.В.Ковальчук, Н.В.Хлонь, Г.І.Пявка, викладач основ землезнавства К.Ю.Гриценко, викладачі іноземної мови Т.Є.Гриценко, Л.Т.Никанорова, Г.А.Саханова, З.М.Єроха, Л.В.Бондаренко, викладачі суспільних дисциплін О.Д.Томчук, М.П.Стожок, І.М.Ляшко, В.А.Борисенко, М.Й.Заремський, В.І.Бєлашов, В.В.Заїка, О.М.Люлькова, О.І.Задоянчук, Л.В.Слінченко та ін.
Відроджуючи професійні традиції, акумулюючи фаховий досвід, розширюючи коло спеціальностей і спеціалізацій, з 1989-1990 н.р. факультет розпочав підготовку майбутніх учителів за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання та українська мова і література». З 1991-1992 н.р. уведено ще дві спеціальності «Педагогіка і методика початкового навчання і музика» та «Педагогіка і методика початкового навчання і біологія». Трохи пізніше – з 1995-1996 н.р. – ще одна спеціальність «Педагогіка і методика початкового навчання та іноземна мова (англійська)». Це стало поштовхом для відкриття нових факультетів – філологічного, природничого.
Визначною подією на факультеті стало започаткування у березні 1999 року першої Всеукраїнської студентської олімпіади з початкового навчання, проведення якої стало традиційним.
У 2003 році почала функціонувати науково-дослідна лабораторія «Актуальні проблеми комплексної професійної підготовки вчителя початкових класів», науковим консультантом якої бук доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України М.С.Вашуленко. практично щороку проводилися Всеукраїнські й регіональні науково-практичні конференції і методичні семінари. Викладачі успішно поєднували педагогічну працю з науково-методичними пошуками, розробляли і впроваджували в навчальний процес новітні педагогічні технології.
Славу факультету творять його випускники – заслужені вчителі і відмінники освіти України, учителі, методисти, працівники освіти, праця яких визнана й високо оцінена державою. Це, без перебільшення, зіркові постаті: Л.К.Гриценко (м. Ірпінь), Л.А.Жирна (м. Черкаси), Л.М.Донченко (м. Мерефа), С.Й.Чорновал (м. Київ), Р.І.Куриленко (м. Глухів), Д.М.Швець (смт Терни), Н.С.Кочубей (м. Глухів), В.К.Семенова (м. Буринь), Л.М.Мироновська (м. Глухів), А.І.Бесараб (м. Глухів) і багато інших.
З 2002 року випускники факультету гідно представляли початкову ланку освіти на Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» в номінації «вчитель початкових класів», лауреатами якого стали О.В.Журенко (2002 р.), С.І.Увенкова (2004 р.), О.В.Сирота (2006 р.) та інші.
Свою сторінку в історію факультету вписали студенти, які здобували перемоги у всеукраїнських предметних олімпіадах і конкурсах студентських наукових робіт, були учасниками студентських науково-практичних конференцій, перемагали на чемпіонатах України та міжнародних спортивних змаганнях, всеукраїнських і обласних творчих конкурсах і фестивалях.
На факультеті початкової освіти постійно прагнули до удосконалення навчально-виховного процесу, доведення його рівня до вимог часу. Розроблялися нові навчальні плани й програми, вводилися нові навчальні дисципліни, спрямовані на гуманітаризацію навчального процесу, створювалися навчальні посібники, методичні рекомендації, упроваджувалися в процес навчання технічні засоби навчання і нові інформаційні технології, здійснювалася робота з формування високого професіоналізму майбутніх фахівців, їхнього нового мислення, уміння виробляти індивідуальний стиль педагогічної діяльності, готовності творчо працювати, самовдосконалюватись.
В усі роки педагогічний факультет очолювали прекрасні керівники, кваліфіковані викладачі, педагоги і науковці, кожен з яких залишив помітний слід в історичній пам’яті факультету.

Галерея портретів деканів факультету початкової освіти

Лєвашова Н.ОХоменко В.І.Богданович В.М.     Мукан А.М.

       Лєвашова Н.О.                         Хоменко В.І.                   Богданович В.М.                Мукан А.М.
         (1958-1960)                           (1960 - 1961)                    (1961 - 1962)                  (1962 - 1964)

image012image014image016image018

         Горпинич В.О.                   Гриценко К.Ю.                   Мосіяшенко В.А.               Черепанова Є.О

         (1965 - 1966)                     (1967 - 1972)             (1972 - 1977, 1980 - 1981)          (1977 - 1979)

image020image022image024image026

          Кириленко Г.А.                 Горохова Н.І.                   Куриленко В.М.             Письменов І.А.

       (1981 - 1983)                    (1983 - 1986)                     (1986 - 1988)               (1988 - 1990)

 image028image029image032image034

          Соп’яненко К.Г.                  Протас П.П.                  Ковальчук Г.С.                Поліщук В.М.

              (1991 - 1993)                         (1993)                       (1993 - 1998)                   (1998 - 2001) 

image036image038

Задорожна-Княгницька Л.В.       Решетняк В.Ф.
          (2001 - 2005)                     (2005 - 2015)

Уникальная программа снижения веса от Фаберлик.
Новинки косметики фаберлик на faberllena.ru